O nás

1. Nezávislý Tesla Store / Top Drive Club

Jsme známé jméno napříč automobilovým trhem

Auta nás baví. Denně šlapeme do pedálu a dovážíme pro vás ty nejlepší vozy za výhodné ceny. Vše začalo již roku 2003, kdy jsme prodali první auto. Od té doby jsme se mnoho naučili a dnes pro vás dokážeme s využitím nejmodernějších IT technologií sehnat jakékoliv auto si budete přát. Díky přístupům do unikátních databází dokážeme na dálku rozpoznat i ty nejmenší detaily výbav a specifikací vozů. Máte tedy jistotu, že vždy dostanete přesně to, co si objednáte.

Spolu s naší sesterskou společností Trendpark patříme od roku 2014 k nepřehlédnutelným průkopníkům a propagátorům elektromobility v Česku. Jako jedna z prvních společností jsme přivezli postupně všechny modely Tesly do Česka, nabízíme je kromě jiných elektromobilů k pronájmu a mnoho nadšenců se díky nám poprvé v Tesle vůbec mělo šanci svézt, i když třeba jen na chvíli v rámci zážitkových jízd nebo různých eventových akcí.

Od října 2020 tak Top Drive Club zajišťuje celou škálu prodejních a poprodejních služeb pro zájemce o Teslu Model 3, Model S nebo Model X – konfigurace a zadání vozů do výroby, dodání skladových nových i ojetých vozů, dovoz Tesel na zakázku, zajištění výhodných produktů financování a samozřejmě kvalitní pojištění.

Prohlédněte si naši aktuální nabídku

Nakonfigurujte si své auto snů

Máte dotaz? Nebojte se nám ozvat!

blockanimecont
blockanimecont

Náš tým

Ti ,kteří se o Vás postarají!

loading